1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Country Ad breaks

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Amiri778, 5 Korrik 2019.

 1. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam ble 1 faqe , po aj qe osht kan admin ka apliku per Ad Breks edhe country e ka jep 1 shtet qe nuk e pranon , tash kur po du un me apliku po ma qet qet text :The country associated with this page is not currently supported for ad breaks. The page is now signed up to have ad breaks if they become available.

  Shtetin ja kom ndryshu mrena te faqja po qe 1 jav prap ska kurfar ndryshimi , qka muj me ba qe me mujt me apliku prap ?
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...