1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

counter strike warzone

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga besarti123, 6 Prill 2020.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  297
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje deshtja tju ves se a muj me lu counter prej ks ne gjermani psh veq 2 vet personal jo me hi tjert a egzistl
   
 2. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  238
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po gjeni ndonje server bosh online e lidhuni se nuk ka ndonje shkence ose bli server personal e beje si te duash.
   
 3. Adi-GL

  Adi-GL Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  I kam 2 sugjerime:
  1. Blej CS në Steam. :D
  2. Përdor Hamachi (linku poshtë) - simulon një klient në LAN-in tuaj. Kyçuni dhe pastaj fillo një lojë, kurse personi tjetër duhet të lidhet nga faqja "LAN" tek kutia e serverëve.

  Code:
  https://www.vpn.net/
  Video tutorial:
  Code:
  https://www.youtube.com/watch?v=aXaGiVhXo9w
   

Shpërndaje faqen

Loading...