1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike DESIGN+PSD

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga MaJk., 15 Shtator 2012.

 1. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Counter Strike * motd Design 2012 + PSD
  Design created: 2012
  Author: MaJk


  [​IMG]

  Linku per shkarkim (PSD READY)
  Code:
  http://www.mediafire.com/?8i1ns443ihrumwy
   
 2. unikkatill

  unikkatill Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po me vjen keq veq e lodht qikjo
  qa e ke lidhe it shqip me cs server
   
 3. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  :lol:

  E ke kuptu keq djalosh. Domethon aty tregon ku mundesh mi editu t'dhanat se eshte postu dhe PSD bashk me dizajn.
  Kshtu qe qdo njeri sipas deshires mund ta editoj.

  Pse eshte cekur emri ITshqip, sepse eshte postu ne forum ITshqip dhe per antart e forumit ITshqip ;)
   
 4. unikkatill

  unikkatill Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  :eek: ow njeri um vjen keq brother. ;)
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Goxha e Bukur, Bravo. :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...