1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Counter strike 1.6 ne Windows 10 home ?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga jetonisss, 28 Shtator 2018.

 1. jetonisss

  jetonisss Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  kam nje problem te till qe sa koh , nuk mundem te luaj ne kete windows 10 home sepse ucp nuk lejon , ka ndonje ndihme rreth ksaj ?
   
 2. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,

  Ti duhet me shpjegu ma shum rreth problemit se qfare errori te shfaqet ose si vjen puna deri tek problemi, qe me mujt na met gjet zgjidhje.
   
 3. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  43
  Dergo nje foto , qa pot qet :)
   
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,502
  Pëlqimet:
  387
  Pikë nga trofetë:
  138
  vetem disa prej buildave t'par te win10 e perkrahin UCP kta ma t'ri nuk e perkrahin UCP pershkak se verzioni i fundit i UPC osht 8.5 dhe ska me pas update ma per UCP
   
 5. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  mendoj qe kur klikon ne lojen per te luajtur online merr error sepse nuk e suporten ate Loje per shkak se CS-Loja eshte tashme loje e vjeter dhe Shumqka nga ateher ka ndryshuar sepse Tech po hecen dhe disa Grafik karta nuk bejn per disa Lojra Online.
  Mendoj qe ka soft per shkakrim qe rregullon kete problem.
  Bej kete cfaredo error qe bie kopjo dhe kalo ne google ka edhe tjer me problem te njejt dhe te udhezojn hapat qe duhet nderrmarr per te rregullu kete problem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...