1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter strike 1.6 dowloand

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Erdin Fazliu, 1 Shkurt 2019.

 1. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje:
  - A mund te me dergoni nje link per instalimin e lojes.!!?
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,225
  Pëlqimet:
  322
  Pikë nga trofetë:
  113
  ketu e ke Cs 1.6 warzone mundesh me lujt edhe me bota
  https://cswarzone.com/cs/ shiko ne fund te faqes i ke linkat per shkarkim
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,045
  Pëlqimet:
  839
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...