1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike 1.6 - All Models

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Pjeter, 14 Shkurt 2016.

 1. lyli_104

  lyli_104 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
   
 2. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ku muna me gjet Counter Strike 1.6 te thjesht pa asni modifikim ?
   
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  -em- dhe Slumerican pëlqejnë postimin.
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pjeter te faleminderit shume!
   
  Pjeter pëlqen postimin.
 5. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk ka problem mvjen mire qe munda te te ndihmoj :)
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,896
  Pëlqimet:
  1,323
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...