1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike 1.6 - All Models

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Pjeter, 14 Shkurt 2016.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshëndetje miq të dashur tani do ta keni më të leht kërkimin e Counter Strike 1.6 për ju që jeni të interesuar.

  Në fillim do të ju paraqes të gjithë Counter Strike 1.6 që përmbajn UCP verisionet e ndryshme (6.5,-- 8.5)

  UCP :

  1.Counter Strike 1.6 - Pipeks v2 (UCP 8.5) Shkarko këtu
  2.Counter Strike 1.6 - Esports 2016 (UCP 8.5) Shkarko këtu
  3.Counter Strike 1.6 - KG Kuq e Zi v2 (UCP 8.5) Shkarko këtu
  4.Counter Strike 1.6 - Albania 2012 (UCP 8.0) Shkarko këtu
  5.Counter Strike 1.6 - HP V2 (UCP 8.1) Shkarko këtu
  6.Counter Strike 1.6 - Pipeks (UCP 8.3) Shkarko këtu
  7.Counter Strike 1.6 - SK 2013 (UCP 8.3) Shkarko këtu
  8.Counter Strike 1.6 - Gamer (UCP 8.1) Shkarko këtu
  9.Counter Strike 1.6 - KG Kuq e ZI (UCP 8.3) Shkarko këtu
  10.Counter Strike 1.6 - Bloody Gaming (UCP 8.0 edhe 7.9) Shkarko këtu
  11.Counter Strike 1.6 - KP Team ( UCP 8.3) Shkarko këtu
  12.Counter Strike 1.6 - Rosso Costeria (UCP 7.9) Shkarko këtu
  13.Counter Strike 1.6 - KG 2015 (UCP 8.2) Shkarko këtu
  14.Counter Strike 1.6 - LH 2012 (UCP 7.4.1) Shkarko këtu
  15.Counter Strike 1.6 - LH 2013 (UCP 7.9) Shkarko këtu
  16.Counter Strike 1.6 - LH 2011 (UCP 6.5) Shkarko këtu
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Counter Strike 1.6 - NO UCP
  17.Counter Strike 1.6 - Insane Shkarko këtu
  18.Counter Strike 1.6 - EVH Shkarko këtu
  19.Counter Strike 1.6 - Skull Shkarko këtu
  20.Counter Strike 1.6 - Legendary Shkarko këtu
  21.Counter Strike 1.6 - SteelSteries Shkarko këtu
  22.Counter Strike 1.6 - Nvidia E7 Shkarko këtu

  23.Counter Strike 1.6 - Insomnia Shkarko këtu
  24.Counter Strike 1.6 - Bestial Shkarko këtu
  25.Counter Strike 1.6 - CSBD V1.1 Shkarko këtu
  26.Counter Strike 1.6 - CSBD V1.0 Shkarko këtu
  27.Counter Strike 1.6 - Cyber Shkarko këtu
  28.Counter Strike 1.6 - SK Gaming Shkarko këtu
  29.Counter Strike 1.6 - PRO HD Shkarko këtu
  30.Counter Strike 1.6 -
  Lant Shkarko këtu
  31.Counter Strike 1.6 - Red&Black Shkarko këtu
  32.Counter Strike 1.6 - Psycho Training Shkarko këtu
  33.Counter Strike 1.6 - HD Shkarko këtu
  34.Counter Strike 1.6 - v48 Shkarko këtu
  35.Counter Strike 1.6 - v45 Shkarko këtu
  36.Counter Strike 1.6 - Telekran
  Shkarko këtu
  37.Counter Strike 1.6 - Romania Shkarko këtu
  38.Counter Strike 1.6 - 2014 Shkarko këtu
  39.Counter Strike 1.6 - Navi Shkarko këtu
  40.Counter Strike 1.6 - Professional Shkarko këtu
  41.Counter Strike 1.6 - Tirana Gaming Shkarko këtu
  42.Counter Strike 1.6 - E-trail 2015 Shkarko këtu
  43.Counter Strike 1.6 - KGB Shkarko këtu
  44.Counter Strike 1.6 - Warzone Shkarko këtu
   
  DailyTeCh, Atdhe Mujaj, albion65 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kjo teme do te behet ngjitese per sektorin e Counter Strike, pasi qe jan te perfshira te gjitha modelet e CS.
   
  albion65 pëlqen postimin.
 3. lyli_104

  lyli_104 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  cili i pranon cheatsa
   
 4. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  UCP - Ultra Core Protection kjo osht me anticheats ktu sun shtin ata ma posht qe skan UCP mujn me pranu qica :)
   
 5. lyli_104

  lyli_104 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  mir po une e kum pas marr do qesi 1.6 edhe nuk me paten ba kur i pata provu :p
   
 6. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Varet se qfare i ke marr sepse krijuesit i vendosin disa file qe nuk lejon mi fut mirepo besoj qe disa prej tyre pranojn qica
   
 7. lyli_104

  lyli_104 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  atehera cilin me e marr :p
   
 8. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tash ti e din pa pare jan te gjithe cili te pelqen merre pervoje nese nuk te pelqen fshije merre tjetrin :)
   
 9. lyli_104

  lyli_104 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po qeta warzone e kum pas marr sbajshin qata thash mos e din cilin bajn sigurt qata ta marr ":D
   
 10. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Valla met kallxu dret si kam pervu qicat asniher se sum duhen e spo di qka met than sakt
   
 11. lyli_104

  lyli_104 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  nuk jam qe luj une me to se e kam cs 1.6 ucp po veq qe hin do e i shtin per sen tjeter se une luj me ucp se ato jan edhe me virusa
   
 12. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ka servera me UCP luj ti qaty sun hin njeri gjall me qica mos ta nin :D ki plot servera qe kan UCP
   
 13. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kam provuar disa variante te cs 1.6 dhe tek te gjitha kam hasur keto dy probleme: Kjo gje me ndodhi pasi bera upgrade nga win 7 ne win 8.1 dhe po njelloj pas upgrade ne win 10.
  1. rezolucion shume i dobet
  2. personavhi eshte left handed, normalisht duhet te jete right handed.

  Cilin variant me sugjeroni te zgjedh per te shmangur keto dy problme?
   
 14. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
 15. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ndodh po e njejta gje. Gjithashtu loja eshte shume e ngarkuar me ndyrhsime. Botet ishin njesha lol
   
 16. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Spo di burri fort e ngarkume, veq mja nis me prodhu per telefon per ty mundesi tjeter nuk paska 500 njerzve i ban vetem ty nuk te ban tash kret loja i ka fajet sipas teje :)
   
 17. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  duhet te jete problemi me driverin e kartes grafike, ne win10 nuk punon mire.
  Vura re nje tjeter problem ne ate verion, shenjestra eshte vendosur gabim, me poshte se sa duhej. E c'instalova si perfundim.
   
 18. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hhehehe shum ankesa bro ato jan statike nuk mundesh mi ndryshu konfigurimim kryesor tyre thejsht modifikim :) punon edhe Windows 10 pa pik problemi veteme UCP nuk punon Windows 10 i nderuar
   
 19. lyli_104

  lyli_104 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a kishe mujt mem nimu me e ndreq cs 1.6 per cheats se spe di a esht faji te pc a te counter strike
   
 20. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk di pos warzone qe pranon qica tjer nuk di tani jan modele te reja kan shum gjera shtes edhe eshte problem me fut qica po ashtu ta demtojn pc mvjen keq
   

Shpërndaje faqen

Loading...