1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

corel

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga beni20, 28 Prill 2015.

 1. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  cili corel eshte ma i miri per logo
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,725
  Pëlqimet:
  1,196
  Pikë nga trofetë:
  243
  beni20 pëlqen postimin.
 3. AlbanHaxha

  AlbanHaxha Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3


  Qitu e ki edhe Tutorial qysh me instalu.
   
 4. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Per logo te kisha sygjeru edhe Adobe Illustrator eshte perfekt sidoqoft edhe corel X7 eshte super :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...