1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Corel Painter Essentials 6

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 8 Qershor 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  homepage: https://www.painterartist.com/en/product/painter-essentials/

  [​IMG]
  promo: https://www.falkemedia-download.de/webcd07-2019/


  googltranslate:
  Code:
  Corel® Painter® Essentials ™ 6 është krijuar me porosi për të frymëzuar që të krijoni krijime të bardha dhe krijime të fotografive të bardha duke përdorur brushat Natyrore Media® me çmime të fituara. 
  Si një program bojë intuitive, Essentials ofron një mjedis mikpritës që do t'ju inkurajojë të argëtoheni duke përdorur mjete të fuqishme dhe realiste të artit për të arritur qëllimet tuaja. 
  Kthejeni një fotografi në një vepër të mahnitshme të naftës, pastel ose impresioniste të artit, ose përdorni lapsa, stilolapsa ose grimca për të pikturuar, nxjerrë dhe skicuar në një kanavacë të bardhë. Pjesa me e mire? Lidhu me një bashkësi të ngushtë shoqërore të piktorëve të tjerë që janë të pasionuar për pikturën dhe dhënien e reagimeve. Ka një artist në të gjithë ne
   
  @science dhe Elion1 pëlqejnë postimin.
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Serial Number per mac a e ki ?
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  mbase perdoret dhe ne mac
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  po e kom instalu, po te kerkova serial number per me bo full po ti se kuptove .
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  po nga promo key nuk more?
   
 7. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Mue spo bon me bo download , a ka mundesi dikush me ngarku dikun tjeter ??
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po tani e provova beri flm
   
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  qarkulloj painter 2020

  nuk kam testuar a funksionon key nga promo

  Code:
  COREL_PAINTER_V2020-XFORCE
   

Shpërndaje faqen

Loading...