1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Copyrighted material (DMCA) Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 17 Maj 2019.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  855
  Pëlqimet:
  261
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ckemi cuna, ka kohe qe po marr ne privacy policy Copyrighted material (DMCA) ne fakt ajo faqe nuk ekzsiton qe heren e pare qe e mora, per shkak te dmca qe mora per copyright, por sapo kalojne disa dite iken njoftimi, pastaj vjen prap e njejta gje, dhe qe eshte me kryesora qe me cudit eshte i njejti link. Eshte rikonstruktu komplet faqja dmth ska shanc ai link te ekzistoje, nese e hap linkun te redirecoton ne homepage. Ca me sugjeroni te bej
   
 2. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pastroj cache ne wordpress.
  Dhe mos vrit mendjen, ngase kjo eshte pune BOT-e dhe ska asgje serioze perderisa e ke te rikonstruktuar.
  Shiko nese ke xml ate link ne google webmaster bej nje fetch te ri ri analize ne wbemaster dhe thjesht nuk ka asgje serioze.
   

Shpërndaje faqen

Loading...