1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Copyright YouTube video

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ProductiveMuslim, 13 Janar 2020.

1. ProductiveMuslim

ProductiveMuslim Anëtar

Postimet:
    43
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    23
    Pershendetje te gjithve! Zotin e lus te jeni mire ju dhe familjet tuaja.
    Doja te shtroja nje pyetje: Kam videot e mia ne YouTube qe te tjeret mi kane marre dhe qe normalisht YoTube atyre ja njeh si Copyright. Ato video kane marre shume klikime dhe shikime( me shume se çmund te kem marre une ne faqen time) Doja te dija, a mundem qe kto shikime un t'ja marr YouTube-it ne para, pra kto klikime qe jane marre ne kanalet e tjera te me perkthehen ne lek ne faqen time.

2. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,794
    Pëlqimet:
    191
    Pikë nga trofetë:
    93
    Nese e ki kanalin monetize edhe mbi 10k subs automatikisht ti shfaq ata qe ti kan marr videot , po nese se ke edhe ki pak subs , thjesht i bon report videt i i tregon qe eshte video jote , edhe ja fshijn atij tipit

Poshnjari pëlqen postimin.
  3. ProductiveMuslim

ProductiveMuslim Anëtar

Postimet:
    43
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    23
    Kanalin e kam monetize porse nuk i kam 10k subscribe. Dmth mungon vetem 10k subscribe.

4. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    1,786
    Pëlqimet:
    533
    Pikë nga trofetë:
    293
    Nëse e ke të montize kliko tek copyright dhe do të shfaqen videot që mund të kenë marrë të tjerët.

5. Alkeo

Alkeo Anëtar Aktiv

Postimet:
    486
    Pëlqimet:
    143
    Pikë nga trofetë:
    53
    mund ti besh report dhe ata e verifikojne dhe nese rezulton e vjedhur i vendosin copyright strike

@science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...