1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Computer Sience an owerview 12TH edition!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 10 Tetor 2018.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje! a munet dikush me ma gjet qet liber me shkarku online!
   
 2. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  OmeRfrom02 dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...