1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Computer Networking ICND1

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Ervin, 1 Mars 2018.

 1. Ervin

  Ervin Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje! Kam mbaruar Teknologji Informacioni ne universitet ku kemi zhvilluar lende te pergjithshme qe perfshijne kryesisht (IT). Pasi perfundova fakultetin,kam menduar qe te profilizohem ne rrjetat kompjuterike ICND1 dhe do zhvilloj nje kurs tashme.
  Cfare mendimi keni per kete profilizm?
  Cfare mundesish ka per pune dhe a te ofron shume mundesi punesimi profilizimi ne network?
  Ju falenderoj per pergjigjet. Do u lexoj te gjitheve me shume vemendje
   

Shpërndaje faqen

Loading...