1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

.com domain $2.80/yr

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 8 Maj 2023.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,340
  Pëlqimet:
  1,031
  Pikë nga trofetë:
  193
  Regjistruesi: spaceship.com
  Promocode: COM67
  Renewal: $8.98
  ------------------------
  Per oferta te tjera Bashkohuni ne Discord group
   
  RexhepS dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,604
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  93
  A ofron private email per domain edhe cfar cmimi eshte per 1 vit? A bohet pagesa me crypto?
  Dmth e blej domain vetem per me perdor private email.
   

Shpërndaje faqen

Loading...