1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CoinMarketCap in Red - Reason?

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Pjeter.B, 16 Janar 2018.

 1. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Won'1 korean

  [​IMG]

  Djema ju qe i keni pas +100K$ e nalt e besa ka qe kan pas +1M$ , besoj qe do ti kthehet normalitetit(tjt spo di qa me tha)
  Let's hope for the best!!!
   
 2. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mendoj qe BTC max mundet me ra deri ne 6 K , ner to s'mundet me ra sepse ka support dhe njerzit kan investu shume kshtu qe nuk munden me i terhjek sepse dalin ne humbje te medha. Stabilizim nuk pres deri ne muajin Shkurt , gjithsesi situata eshte serioze.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kur e merr vesh qe crypto't jane hi n'kuqen
   
  Rrezart123 dhe Mike pëlqejnë postimin.
 4. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Paska vrapuar per te bler prandaj po ndrihet marketcapi.
   
 5. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  HAHAHAHHAHA
  You made my day. :D:p;)
   
 6. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Serisht in red
  Arsyeja : Disa nga bankat ne indi bllokojn Blerjen dhe tregtin e kriptovalutave!
   
 7. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ma shum besoj qe osht FUD pasi sot 1 prej exchangeve me te medha ne indi paska pas volum 30Milion ,
  Pra nga Cryptomonedhat ne INR

  Pra besoj qe ma shum frika i ka shti njerzit mi terheq $ , dhe te tjeret qe i kuptojne kto sene mir si u dal lajmi e kan dit qe qmimi bjen edhr kan fillu mi shit qe mi ble ma lir
   
  Last edited: 21 Janar 2018
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Serisht FUD...
  Po furnizohen shume mire balenat :)
   
  Pjeter.B pëlqen postimin.
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 10. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shume mire nga nje ane, janari eshte muaji i vetem e perseris i vetmi qe une do investoj aq sa kam mundesi!
   
 11. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Mir bre ju si menduat Marketi do te qendroj vetem gjelbert?

  Atehere secili do te ishte bere milioner me pak investime.
   
  Mentorgh pëlqen postimin.
 12. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Duhet te shkruni me shume ne lidhje me lajmet e Coinave , e jo te m'varemi vetem nga faqet e FB qe shumca e tyre edhe manpulojne Kshtu do te kemi edhe me pak humbje .
   
 13. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Man nuk o puna me kan veq gjelber , se kshtu kur po bje kogja shum pi jep mundsin dikuj me investu prap
  Puna osht qe jem ka e krahasojme 1 peridhe 24H , se aj marketi qdo2,3 sekonda shkon posht e nalt(Po nuk lun vlere shum)
  Si qdo forum/grup tjeter edhe na jem ka e diskutojme se a ka mundsi me ra ende qe mos me ble tash ose me shit tash
  Se kuptohet qe ngritje/ulje ka qdo kund

  Respekt per ty man ,nese tpengo si teme "Close dat shit)
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...