1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

cloud mining (HashZone)

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga klodi002, 21 Janar 2018.

 1. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  hi all,

  HashZone eshte nje web per cloud mining ku sapo regjistrohesh merr 20.0 GH/s free:
  regjistrohuni (me ose pa referral) ne web si me poshte: Nuk eshte se jane shume ($9.64 USD ne vit) por gjithsesi FREE MONEY IS FREE MONEY :)

  me referral: https://hashzone.io/?ref=120826
  pa referral: https://hashzone.io
   
 2. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  hashzone sma merr menja qe o legit se me kan legit milioner bohet njeri pi hashzone
   
 3. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  @getoar morina, nuk e besoj se eshte scam, edhe pse nuk kam terhequr ndonjehere. Milioner nuk mund te behesh aty vetem me ato qe te ofrojne free ata, se afersisht 10$ ne vit jane ato nk jane shume. duhet te investosh te tjera e te besh me shume, ne pergjithesi keshtu funksionojne te gjithe keto cloud mining
   
 4. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  munesh me referime 0.10 cent per qdo referim ose 0.8 GH/s ti jep bakshish munesh me hap accounta sat munesh deri sa ta bojsh 100 GH/s a ma shum amo sma merr mendja qe te lejon me terhek
   
 5. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  duhet me provu hale skabo proff kerkush
   
 6. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  po jam dakort, duhet me e provu ama nuk hap dot me shume se nje account per nje IP
   
 7. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  bone me vpn e ndrron edhe e bon register tjeter qdo regjistrim e ndrron ip ne chorome
   
 8. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  www.hashflare.io dhe www,hashzone.io nuk e di sa mundet me i besu por prap nese don me ble MH/s ja vlen me ble Rig sesa me rreziku nksi weba "qe sjon tsigurt"
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...