1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje cka u ba..!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga IMPACT, 17 Tetor 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  cka u ba bre edhe ky forumi qe ishte blackhat.al u mbyll cka do bahet krejt forumet hack jane mbyllur a do merena ne vec me facebook kjo fb krejt trurin ua ka lare duke ndejt asgje nuk meson prej aty me forume njerzit mesojne dicka psh hack , muzik ,filma ,sport etj etj

  persh;
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,729
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  243
  pika 1 ndalohet me fol per forume tjera ktuu e sidomos per atoo qe mirren me gjera ilegale.
  pika 2 ky forumi ne fjal nuk eshte mbyllur po vetem ka ndaluar opcionin register pra nuk mundesh me u regjistru ..
   
 3. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Forumi eshte mbyllur per jo pergjithmone se jam anetar at forum!
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,729
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  243
  edhe une kam qenn veq per palidhjee .. ska senn prejj aty ,
  qdo sene e fituar pa ndjers edhe harxhohet ashtuu ..
  kshtuu qe ska senn ishalla s qelet kurr mo..
   
 5. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po vllai po shif endrra me sy hap ti ;)
  Po se fute trurin punun normal qe nuk fiton gjo..
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...