1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cka eshte Google Adsense, si te pranohemi ne te

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Blerim R., 16 Janar 2013.

 1. lindor s

  lindor s Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ti pothu mequ kodin nshqipni?
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  @lindor s Shtetin e len Albania ndersa State e bon Kosovo qashtu e kom edhe une edhe me ka ardh pini
   
 3. Leka niti

  Leka niti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam nje adsense us si ta verifikoj pinin po sikur ta ndryshoj adresen ta bej albania ca ndodh flm
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Te vjen pini ne ate adress nese i ke 10 euro
   
 5. Leka niti

  Leka niti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vella por sikur ta nderroj te bej ne shqiperi sepse e kam usa
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shtetin nuk mun me ndrru harro . com
   
 7. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  I ka jeta osh qef akoma ja dhe screenshoti i kapur para disa ditesh....[​IMG]

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Eshte qeshtje kohe deri sa te hiqen..
   
 9. Leka niti

  Leka niti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  u bera i bezdisshem vella po them por sikur ta nderroj adresen ta bej albania a eshte ne rregull
   
 10. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,377
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  po smunesh prej usa me kthy ne albania o vlla qashtu tka thon antari me lart
   
  Leka niti pëlqen postimin.
 11. eni

  eni Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A mundeni naj kush me sqaru pak ma detajisht ket punen e checks ose n pergjithsi ket pjesen e llogarise bankare per kosove? Fillestar jom btw,faleminderit paraprakisht
   
 12. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ma saktesisht cfare kerkon?
   
 13. eni

  eni Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Qysh me mujte mi marr paret direkt n kosove?
   
 14. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  • Arrije shumen 70 euro (minimumi)
  • Pasi ta arrish shumen, me daten 20-22 te niset qeki.
  • Kur te vjen qeki, shkon ne bank (NLB ose Raiffeisen)
  • I kerkon me ta thy qekun, ne ate rast edhe te krijohet xhirollogaria.
  • Mbas ni kohe te dalin paret ne bank.
   
 15. eni

  eni Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po kete pjesen country/territory cilin shtet me ja dhon pasi qe sosht Kosova?
   
 16. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  ALBANIA
   
 17. eni

  eni Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po ket pjesen tjeter? Address line 1 address line 2, postal code?
   
 18. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese jeton KS t Kosoves , hulumto pak forumm mos prito se 1000 tema i ki per ads . suksese
   
 19. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Eni hulumto forumin, jon me dhjetra tema per keto pytje, madje e kam kriju edhe temen se si me i plotesu keto te dhana.
  Ne lidhje me pytje tjera si keto, nuk do te pergjigjem.

  Me respekt,
  Blerimi.
   
  Sheqir pëlqen postimin.
 20. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Poashtu ndoshta harrove me cek , duhet me hap llogari 5 euro , edhe 30 euro mi shti per me thy checkin (po ato nuk hupin thjesht duhet mi pas nxhirollogati), se edhe mu mka ndodh jom shku pa pare se se kom dit e thash tkallxoi ktu.
   
  Blerim R. pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...