1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cka eshte Google Adsense, si te pranohemi ne te

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Blerim R., 16 Janar 2013.

 1. albion tahiri

  albion tahiri Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderit po kur mund të aplikoj për sëdyti her per pranim mbasi të rregulloj webin tim
   
 2. albion tahiri

  albion tahiri Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendertje kam webin tim me gjuhen Gjermane dhe kam aplikuar ne adsense dhe tani nuk me pranuan ne adsense tash mund ta ndrroj ne webin tim dhe te aplikoj per se dyti herë Faleminderit
   
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mund te aplikosh prap kur mendon se webin e ke ne rregull.
   
 4. albion tahiri

  albion tahiri Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
   
 5. ProductiveMuslim

  ProductiveMuslim Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  http://prntscr.com/dz825u
  Pershendetje!

  A mundet ndokush t'na spjegoje c'far jane Page RPM, CPC...kto qe ju kam paraqit ne foto?!
   
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 7. ahysenaj

  ahysenaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Page RPM është, revenue per Mile, pra te ardhurat qe ti fiton nga 1000 vizitor ne faqen tende, ndersa CPC është cost per click pra sa perfiton ti kur dikush klikon ne nje reklame ne adsensen tënd.

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 8. albion tahiri

  albion tahiri Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Blerim dua te aplikoj per adsense te lutem me trego se a e kam hidisur mirë webin tim qe të me pramojnë webi Im eshte www.fcreeal.weebly.com
   
 9. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Apliko, nese te pranojn dmth e ke ne rregull, nese nuk te pranojn dmth nuk eshte ne rregull dhe shiko se per cfare arsye ta kan refuzuar.
  PS: Nuk punoj ne AdSense me dit une se a eshte ne rregull webi apo jo.
   
 10. albion tahiri

  albion tahiri Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderi por si ti marr parat pasi nuk kam ende nje leternjoftim a mundem me certifikat te lindjes ne raiffeisen bank
   
 11. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk e di, shko dhe pyet ne Raiffeisen per kete gje.
   
 12. Tanikapedani

  Tanikapedani Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush me thote faqen ne weebly duhet ta blesh....e pranon google adsense weebly falas. Kam hapur nje faqe ne 000webhosting. Nuk e pranon. Duhet ta blesh....
   
 13. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  hostgator te sugjeroj
   
 14. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ti pranon adsenset Google adsense ne web shqip ? Nese munet mem tregu naj kush
   
 15. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Jo
   
 16. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po un i kom pa plot weba shqip qe i kan google adsense ?
   
 17. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Edhe Telegrafi , edhe GazetaExpress i ka pas po si ka mo
   
 18. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ke pa edhe ka plot , po masi krijon nje adsense full aproved kodin mundesh me e vendos edhe pse egziston rreziku per ban ,
   
 19. lindor s

  lindor s Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  un jom i kosoves edhe ekom lan te adresa shtetin serbia edhe kodin tpostes tkosoves avjen tash pini?
  se mja bo albania te postal code ekishin bo veq me 4 numra a kosova eka me 5
   
 20. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  208
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me shtet serbia harro qe komet ardh najhere osht desht albania edhe nese zip code osht me 4
   

Shpërndaje faqen

Loading...