1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

city car driving

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga Qendrim L., 13 Shtator 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Qendrim L.

  Qendrim L. Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a ka mundesi nja kush me me ndimu rreth kesaj loje po me nevojitet qelsi i ti tij e kodi eshte 546822-FF50-664D-2
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,265
  Pikë nga trofetë:
  358
  Qelsi i saj gjindet ne rregulloren e forumit.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...