1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cisco Networking Academy

Tema tek 'Mësime' e hapur nga Bushido King, 20 Tetor 2017.

 1. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,203
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  A mundesh me mi dergu ne pm
   
 2. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nese mundesh mi drg me Pm.
   
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,119
  Pëlqimet:
  601
  Pikë nga trofetë:
  258
  Do tu lutsha te mi dergoshe . Edhe po i publikove ketu sma do mendja se adminat e kan problem

  [email protected]
   
  Bushido King pëlqen postimin.
 4. Bushido King

  Bushido King Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pasi qe ka pas kerkese shume te madhe ne Pm veshtire me u pergjigje me kohe per krejt .
  Ketu jane link-at per krejt Cisco Course -t version 5 :

  IT Essentials- http://www.mediafire.com/file/77ppheozqw7qw5p/ITE_v5.0.zip

  CCNA 1 - http://www.mediafire.com/file/uc12ov9j84adwo7/CCNA_R&S_1_Introduction_to_Networks.zip
  CCNA 2 - http://www.mediafire.com/file/9snoo9u3jmpjvaa/CCNA_R&S_2_Routing_and_Switching_Essentials.zip
  CCNA 3 - http://www.mediafire.com/file/9k3g3jw4l33lfle/CCNA_R&S_3_Scaling_Networks.zip
  CCNA 4 - http://www.mediafire.com/file/2jc3s5gdbej01z4/CCNA_R&S_4_Connecting_Networks.zip

  CCNP - http://www.mediafire.com/file/s6zk7w3aglk89i5/CCNP_offline_courses.zip

  CCNA Security - http://www.mediafire.com/file/1w1v4v9h6xacyya/CCNA_Security_English.zip

  Ip Telephony - http://www.mediafire.com/file/97i64363ahfl5y2/Ip_telephony.zip

  File-t duhet te depaketohen secili nivel ne folderin e veqant dhe per ta hapur tani duhet te klikohet ne ikonen index.
  Browseri duhet te jete mozilla firefox ,pasiqe me chrome ka problem me figura.

  Mediafire e ngadalson downloadimin kshtu qe nuk i ka fajet rrjeti sa per dijeni !
   
  Atdhe Mujaj, orani, lynx dhe 8 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 5. ArianIdrizaj

  ArianIdrizaj Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  Dergomi nese mundesh
   
 6. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pm

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 7. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  pm nese mundesh.
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  243
  PM u dërgua (për ata që harruan syzet :D)
   
 9. Milazim

  Milazim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pm nese ka mundesi
   
 10. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,260
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  183
  Nëse nuk është e tepërt kjo kërkesa ime, mundësisht mi dërgo edhe mua në PM.
  Përshëndetje.
   
 11. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,119
  Pëlqimet:
  601
  Pikë nga trofetë:
  258
  Repost per ato se pritojn me ba pak scroll up :p :p

  Pasi qe ka pas kerkese shume te madhe ne Pm veshtire me u pergjigje me kohe per krejt .
  Ketu jane link-at per krejt Cisco Course -t version 5 :

  IT Essentials- http://www.mediafire.com/file/77ppheozqw7qw5p/ITE_v5.0.zip

  CCNA 1 - http://www.mediafire.com/file/uc12ov9j84adwo7/CCNA_R&S_1_Introduction_to_Networks.zip
  CCNA 2 - http://www.mediafire.com/file/9snoo9u3jmpjvaa/CCNA_R&S_2_Routing_and_Switching_Essentials.zip
  CCNA 3 - http://www.mediafire.com/file/9k3g3jw4l33lfle/CCNA_R&S_3_Scaling_Networks.zip
  CCNA 4 - http://www.mediafire.com/file/2jc3s5gdbej01z4/CCNA_R&S_4_Connecting_Networks.zip

  CCNP - http://www.mediafire.com/file/s6zk7w3aglk89i5/CCNP_offline_courses.zip

  CCNA Security - http://www.mediafire.com/file/1w1v4v9h6xacyya/CCNA_Security_English.zip

  Ip Telephony - http://www.mediafire.com/file/97i64363ahfl5y2/Ip_telephony.zip

  File-t duhet te depaketohen secili nivel ne folderin e veqant dhe per ta hapur tani duhet te klikohet ne ikonen index.
  Browseri duhet te jete mozilla firefox ,pasiqe me chrome ka problem me figura.
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 12. Milazim

  Milazim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 13. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  E kom hap ni teme po askush nuk eshte pergjigj. Nese din dikush let me.ndihmon. jam e interesume me.ble ni sofwar per trading ne opsionebinare? A din dikush a ja vlen edhe a jon tvertet?
   
 14. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  28
  pm
   
 15. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
 16. PadrOn

  PadrOn Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  PM mundsisht vllaqko
   
 17. H4ck3r 1ns1d3

  H4ck3r 1ns1d3 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  PM Nqs mundesh
   
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  243
 19. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  530
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  58
  A mundesh me mi dergu ne pm ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...