1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cisco Networking Academy

Tema tek 'Mësime' e hapur nga Bushido King, 20 Tetor 2017.

 1. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  524
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje, nese nuk thehet ndonje rregull ne forum dhe nese lejojne adminat ,kam Offline file origjinale te Cisco krejt Nivelet pothuajse ,qe dy vite i kam ne email,thash ndokush ka deshire me msu per Cisco po ska para me ndjeke kursin ,keto file nuk mund te gjinden askund.Nese lejohet linkat do te behen publik ne kete teme.
  Nivelet :
  IT Essentians v5
  CCNA 1 v5
  CCNA 2 v5
  CCNA 3 v5
  CCNA 4 v5
  CCNP - All v5
  CCNA Security v5
  IP telephony v5
   
  BesiAlbania, orani, Juxhin dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,824
  Pëlqimet:
  1,273
  Pikë nga trofetë:
  243
  dergona ne PM

  flm
   
 3. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  28
  PM nese mundesh
   
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  719
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  93
 8. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  709
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  PM qe sprish pune, flm
   
 9. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
 10. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  524
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  63
  Sot ne mbremje,ja u dergoj ne pm krejtve.
   
  muli93, LorentK dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 11. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
 12. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
 13. Shkodrani

  Shkodrani Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  28
  CCNA Security v5 -> PM
   
 14. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  524
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  63
  Spo te ban Pm se di pse
   
 15. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  524
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  63
  Spo te ban Pm se di pse
   
 16. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  nese mund tash me dergu se e kom pas te bllokume flm per mirkuptim
   
 17. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pm vlla nese bon
   
 18. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  PM nese ka mundesi dhe flm shum.
   
 19. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  PM po munde
   
 20. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Dergomi krejt ne pm qe mundesh.
   

Shpërndaje faqen

Loading...