1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cisco (Catalyst 2960-S Series)

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga funky_fresh, 11 Qershor 2020.

 1. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]
  Kompania qe jam, i ka nderruar se jane "End of Maintenance". Per cfar te perdoren?
   

Shpërndaje faqen

Loading...