1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cilin version te Windows 7 ma rekomandoni per kete PC

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga valdrin fetoshi, 26 Dhjetor 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Tung, Cilin version te Windows 7 ma rekomandoni per kete PC:

  CPU: Intel(R) Core (TM) 2 CPU 6400 @ 2.13Ghz
  RAM: 0.99 GB
  Graphics: 256 Mb
  HDD: 80 GB

  E kam Windows XP, mirepo vendosa ta instaloj Windows 7.

  Ok pres rekomandimet tuaja.
   
 2. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pc qenka e mir te kisha rekomandu me instalu Windows 7 Home Premium 32 Bit
   
 3. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ok flm GunSper, edhe un jom kon ne dilem, a me qit Windows 7 Professional, a Windows 7 Home Premium 32 Bit, mirepo po e qes Windows 7 Home Premium 32 Bit, ma mire.

  Ok flm per sygjerimin.
  Te pershendes.
   
 4. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  T´kisha thene se pari kontrolle a supporton windows 7 a i ke driverat original per kete model per win7 nese jo leje ne win Xp.
   
 5. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe unë e përkrahi mendimin e GunSpeR-it iu përshtatet performancave tua.
   
 6. GVH4ck

  GVH4ck Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Cfar kartele grafike ki dost?
   
 7. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Haver e kom instalu, super o ka mpunon, faleminderit per interesimin tend. :D
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...