1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

cilin universitet te zgjedh per programim ne tiran

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga 00000000, 23 Mars 2017.

 1. 00000000

  00000000 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetje jam nje maturant doja te mirja mendimin tuaj se cilin universitet te vazhdoj ne tiran per programim .....kam kontaktuar disa shkolla po nuk e di kuh eshte me e mir 2 nga te cilat jan UNYT universiteti i new york tiran dhe CIT instituti kanadez i teknologjise ..me kan then qe keta jan shum te mir mund tme sygjeroj dikush ndonnje shkoll tjeter dhe cfar mendimi keni per kto te dyja
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  CIT nuk e kam degjuar.
  UNYT eshte shume i mire.
  Shif njehere dhe per Epoken thone qe eshte shkolle shume e forte.
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  447
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Epoka university Eshte shkolla me e mire ne shqiperi
   
 4. 00000000

  00000000 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  shum faleminderit per pergjigjen
   
 5. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Epoka per universitet me kualitet
  CIT gjithashtu ka nxjere student te mire ne treg
  UNYT se di sa i mire eshte ne kete fushe
   
 6. itaddicted

  itaddicted Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  e kam mbaruar shkollen tek Fshn dhe nuk ta sugjeroj , Epoka eshte me i miri
   
 7. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Zgjedh epoken se eshte perfekt.
   
 8. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  Krejta shkolla koti asnjera e hajrit e fushes se IT

  me degjo mu gjej nga nji menyr me ik jasht se ne al do te merzitet qe ne vit te par pasi nja 2 vjet ben gjera qe skan lidhje me IT apo programim

  po spate deshir ti esosh tamam kto lendet e tjera ose do shkundesh nga miku e leku (po i pate "duhen te dy se pa mik ske si ju fut lek) ose ngelesh stazhier dhe te fiken enderrat hahahahahah, 90% e rasteve jane stazhjer.

  Shkolla leshi ka shqipria, mendimi im
   

Shpërndaje faqen

Loading...