1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cilin ta blej? Program per spote

Tema tek 'Programim' e hapur nga Lavdim007, 4 Shkurt 2020.

 1. Lavdim007

  Lavdim007 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje, ka kohe qe sjam inkuadruar.
  Shpresoj qe edhe kesaj radhe do gjeje ndihmen nga ju!
  Me duhet nje program per video spote, video edit, vidocovera etj. Qe te jet dhe per green screen.
  Na duhet per studio muzikore
  Mua me duhet ta blej nje, por cili eshte me i miri.
  Ju lutem me shenoni emrin e programit si quhet ai, gjithmone nese nga ai program del nje spot muzikor profesional,
  Çmimi per program sme intereson, me duhet vetem ta di cili program eshte me i vleshmi, kam donator dhe ma sjellin por se di se cilin t,ju them tma sjellin
   
 2. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  454
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, Pako e Adobe-s te duhet me se shumti per video edit premiere pro përdoret me se shumti ne bot kurse per video effekte te ndryshme (green screen, 3D, tracking etj.) esht after effects, gjithashtu mundesh ta blesh edhe photoshop per foto e gjera te ndryshme qe mund ti importosh ne premiere pro.
   
  miraxh, Lavdim007 dhe Fiksohu pëlqejnë postimin.
 3. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shok programin ta gjej pa pare amo mas pari shko me ni kurs merr mesime fillestare per Adobe pastaj ato t holla investoj n paisje sepse kushtojn shum !!!
   
  @science pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,659
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Adobe Premiere CC osht ma i miri per editime videosh spotesh etj ,
  Programin munesh me gjet free cracked ski nevoj mu hargju pldh veq hulumto ne youtube apo google edhe munesh me gjet free
  kurse per me msu programin ki tutoriale shum te mira ne youtube sa i perket adobe
   
 6. mikaljones680

  mikaljones680 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shok programin ta gjej pa pare amo mas pari shko me ni kurs merr mesime fillestare per Adobe
   

Shpërndaje faqen

Loading...