1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Cilin printer ma propozoni?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetliri1112, 7 Maj 2020.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje te gjithve,a mundeni mem ndihmu naj lloj printer qe printon me kualitet tmire,qe kushton deri 100 euro?
   
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  693
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Canon G1411 120eu ski mepas fjal . CISS sistem te fabrikes jo kta qe ivnojn vet. Kualitet i larte dhe fitimprures .
   
 3. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku muj me gjet me ble?
   
 4. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ne neptun qenka ky model veq se qmimi 189 euro, shiko ne gjirafa50 , Point Computers , ose ne butonks.com , europronty . E si model tieter tkisha propozu
  Canon LBP 6030 .
   
 5. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Broo faleminderit per pergjigjen,amo ky canon lbp 6030 koka veq bardh e zi ,mu pom vyn me ngjyra!
   
 6. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese e ke per shtepi dhe nuk printon shume ,
  Edhe canon pixma ja vlen dhe jan shum tmire, i kan te gjitha copy,scaner,printer

  Code:
  https://gjirafa50.com/aksesore-7/printer-dhe-skaner/klasik-1/printer-canon-pixma-ts705/#rel=1
   
 7. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  po broo amo ngjirafa +pare shtes per ngjyra,se vetem pak ngjyre testuese po i bishin
   
 8. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,427
  Pikë nga trofetë:
  343
  Keshtu eshte ne çdo vend!
   
 9. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  693
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  O vella , ta gjaj un printerin nshkup te ri me garancion 1 vjecar . ta bje me kargo nks :)

  ps un merem me graphic desings
   

Shpërndaje faqen

Loading...