1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje cilin kod te marum ne popads.net

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga waaLi Ferati, 22 Qershor 2020.

 1. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  [​IMG]

  standard adcode apo anti-adblock adcode a eshte i njejt fitimi
   
 2. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per me fitu qindarka po e lidh me kte ti :p
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  ate kode qe ke selektu duhet ta marresh edhe ta besh paste tek THEME mes dy </head> </head>
   
 4. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  e di une qe dohet me shti ne theme po a ka dallim a esht kunder anti adblock
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  e ke fjalen a duhet me zgjedh Standard Adcode apo Anti-Adblock Adcode?
   
 6. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  po aty e kom fjalen
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  ne fakt e mira eshte te zgjedhesh Anti-Adblock Adcode sepse bllokon ato persona qe kan extension kunder reklamave tuja edhe kjo ben qe te fitosh me shume $
   
  waaLi Ferati dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 8. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  Flm
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...