1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Cilin dron me sygjeroni.

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga omega_web, 19 Dhjetor 2018.

 1. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dua te ble nje drone deri ne 1000€.Te jete leht i manovrueshem ,ti mbaj bateria te pakten 30min dhe normal kmera 4k.

  Jepni sygjerimet tuaja vetem nese e keni provuar vete ose nje i njohuri juaj,jo nga karakteristikat qe gjenden ne internet.
   
  Last edited: 19 Dhjetor 2018
 2. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  87
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  DJI PHANTOM 3 PRO < (747$) - DJI MAVIC PRO (1000$)
   
  omega_web pëlqen postimin.
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese e perdor per pune profesionale dji thojne qe eshte me i miri -> shiko kerko ne faqen e dji zyrtare per modelet qe te pershaten.

  Nese ke nevoje per argetim kam degjuar per nje marke angleze qe quhet parrot dhe i ka me lire me duket.
   
  omega_web pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...