1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Cili eshte antivirusi me i mire free?

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Avioni, 19 Tetor 2017.

 1. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cili eshte antivirusi me i mire free?
  Nese keni ndonje link mund ta shkruani ne koment.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,730
  Pëlqimet:
  1,202
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. LinkinParkband

  LinkinParkband Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Avioni pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ku hynë Ninite këtu? nuk është antivirus.
   
  anonymous1 pëlqen postimin.
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ke antivirus edhe ne ate faqe po te shohesh me vemendje. :)
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po e di ka më shumë se 5 vjet që e di si faqe dhe nga atëherë ata antuvirus ka. Ndoshta kur është krijuar ajo faqe ata antivirus mund të kenë qenë edhe më të mirë. Por sot jo më
   
 8. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Avast, kqyr e gjen edhe me crack
   
  Avioni pëlqen postimin.
 9. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  eset mobile security 1 muj e ki falas pastaj me user, usera trial mundesh me gjet ne google sa te dush keshtu e perdori vet ne mobil temin.
  edhe nese nuk e perdor eset-in mos perdor kaspersky sepse eshte firm ruse dhe spiunon klientat kete e kan vertetu agjencit e zbulimit amerikan.
   
  Avioni pëlqen postimin.
 10. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per kaspersky kam lexuar info per spiunim ne disa webpage
   

Shpërndaje faqen

Loading...