1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Cili broker osht ma i miri per forex

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 2 Dhjetor 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Cili broker e perdorni ju per forex - app meta trader 4 qe ja vlen ,edhe a ka nej far limiti minim per me deponu , edhe nese don me terheq a ka nej far limit . e kom provu icmarkets po kta po lujshin pak a shume teze .
  flm
   
 2. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  icmarkets po kta po lujshin pak a shume teze . ne qfar kuptimi lujishin
   
 3. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ki lujit Iq option
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  jon kon do raste qe e kom lon SL ni numer e kan qu hala ma posht , ose TP ma nalt e nal ma heret e qesi sene , pastaj nese don me deponu i deponon n sekond po nese don me i bo withdraw shume vanim , cilin e perdor ti ?
   
 5. Rinoriem

  Rinoriem Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Fxchoice shum broker i mire eshte
   
 6. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Une jam me ICmarket
  Skam pas problem dej tash
   
 7. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  shiko mir se qfare ke bere une jom ne icmarket qe sdisa muaj kurr problem skom pas
  deponim menjeher
  withdraw 1-2 dit max normale eshte
  minimum edhe 5 euro mundesh max sadush
  icmarket ska tboj me tp e sl kshyre mir qake bo se ka spread nganjeher dhe te ndryshon por sjon prej icmarketit
   
 8. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  tradersway
   
 9. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Djema a ka naj E-wallet qe e pranon ket shtetin tone te vetmuar
  Paypal jo
  Skrill Jo
  Neteller jo

  Po du me ba withdrawe
   
 10. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  perdore payoneer
   

Shpërndaje faqen

Loading...