1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cili apk eshte me i mir per Sport

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 19 Qershor 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  688
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Cili eshte apk me e mir edhe e leht sport un nje VOLA sport ama Android 7.1 e kam TV si po du me qel po ma qet Close App spo me len me hap
   
 2. ageniu5

  ageniu5 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shok.. HD Streamz, ... duhet te gjesh APK e duhur...
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  688
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  teper i ran te koka menzi qe po qelen Vola e kam un ne sport shum leht ti qel
   

Shpërndaje faqen

Loading...