1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

cili apk eshte i mir me lexu listen m3u

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga Rafet Maxhuni, 1 Shtator 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  A dini naj app qe e lexon listat m3u te ngjajshme si ss iptv e smsungut e LG qe me mujt prej pc me shti listen ne tv android
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  581
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pixel iptv
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Zakonisht VLC e kom perdor.
   
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  un kete e kam instalu jm hi e kam ba upload nje m3u list ama spo ma qet bre atje ne tv android a muj um tregon si me insertu ?
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  a e ke provu me instalu SMART IPTV OSE Extreme IPTV? te dy kto aplikacione i gjen ne android dhe besoj qe njera prej ktynve ktyne dyjav te bon
   
  bofy pëlqen postimin.
 6. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
 7. beckhere1

  beckhere1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pixel iptv
   

Shpërndaje faqen

Loading...