1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

cilat tdhena duhen n'addsense?per neve nks /

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Ghent, 23 Prill 2014.

 1. Ghent

  Ghent Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  qysh me i bo tdhenat per addsense per neve nkosov ???/ kosova kerkun s,ish !!!! plz po shoh plot veta qe e perdorin adssense per perfitime nese kish mujt najkush mem msu ja kisha dit shum per nder
   
 2. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  zgjidh Albania
   
 3. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,620
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Lyp pak ne forum osht hera e 100 minimumi qe i pergjigjemi te njejtes tem

  Kerko pak ne forum edhe gjen shume informata rreth adsensit
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,250
  Pëlqimet:
  1,249
  Pikë nga trofetë:
  358
 5. Ghent

  Ghent Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  faleminderitttt shummmm dosta jau di per nder :D ,,, nime edhe ni pytje a funksionon google addsense edhe me payoneer ?
   
 6. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo , me sa e di ujne nuk funksionon
   
 7. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,620
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po funksionon
   
 8. Ghent

  Ghent Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a je i sigurt ????
  se nuk kam paypal por veq payoneer
   
 9. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,620
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shume i sigurt
   
 10. Sponer

  Sponer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  PO me payoneer punon vetem per shtetin usa nese e vendos aty ne adress edhe e verifikon se ndryshe joo
   
 11. Ghent

  Ghent Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  tash a po a jo ? un payoneer me adres kosova e kom
   
 12. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo nuk ben ne Kosove
   
 13. Ghent

  Ghent Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  po a ben payoneer me pat adresen kosova e tdhenat naddsense mi dhan USA
   

Shpërndaje faqen

Loading...