1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cilat forume perdorni pervec itshqip?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga InstaBot, 22 Shtator 2018.

 1. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prsh, desha me dit se cfar forumesh tjera perdorni pervec itshqip?

  Un perdor vtm blackhatworld.com dhe kte forum
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam lene gjurme te gjithe forumet shqiptare :cool::D
   
  Mr.Gh0$T dhe InstaBot pëlqejnë postimin.
 3. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Perveq IT Shqip asnje tjeter.
   
  Leon Haziri, Mr.Gh0$T, Universal dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  6khhxwj7viwe5xjm.onion / beermoneyforum etj etj por me shum preferoj forumin ITShqip!.
   
  InstaBot pëlqen postimin.
 5. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per te lene si baclink linkun qe ke ne firme :p:D
   
  Universal dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervec kesaj me ka pelqyer gjithmone te lexoj. :)
   
 7. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  beermoney forum/blackhatworld/hacksforum
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  ni forum e ka shiptaria itshqip.com tjer jo
   
 9. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bits & H-F
   
 10. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vetem kete forum, me i miri prej krejtve.
   
 11. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  Aktiv tek forumi i Snahp.it dhe Warez-BB, ku kam kontribuar në disa aplikacione dhe lojra që me vështirësi gjehen publikisht.
   
 12. Adi-GL

  Adi-GL Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ka shum forume ku jam aktiv, por dua ta përmendi forumin e vjetër (2003/4-2006) të quajtur "BloodyAlboz Forum", ku dhe kam qenë pjesë para shum vitesh. Mundeni ta vizitoni ende përmes ueb-arkivit (webarchive).
  Code:
  http://web.archive.org/web/20040705200224/http://www.unikkatil.com/
   

Shpërndaje faqen

Loading...