1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cila po thuni me mire ?

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga valdrin fetoshi, 4 Janar 2013.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  1.
  [​IMG]

  2.
  [​IMG]

  Jom mundu me i pershtat ngjyrat me ket lulen.

  Ok pres mendimet tuaja...
   
 2. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Super paskan dal te dyat bravo
   
 3. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Krejt Bukur vetem se fonti sum pelqej shum nashta naj njo tjeter ma mir ish dal , qeshtu po me doj une !! se tek ngjyrat e kshtu osht krej mir
   
 4. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Flm te 2-ve.
  SerialCode do te mundohem me naj font tjeter, qfar po ma sugjeron ti najo ?

  Ok flm shum. :)
   
 5. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  mir dyat veq t'dyten ma mir po edhe tekstin ta kisha sgat pak e ki mledh shum shkronjat mes veti ;)
   
 6. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Spo di vetem provo qe te jet me ihapt ne shkronja sepse del me bukur
   
 7. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mu me doket e njejt si e para si e dyta perveq qe ne te dyten teksti osht ma i madh
   
 8. icce-K'

  icce-K' Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  e para ma e mir per mendimin tem
   
 9. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mir 2jat veq 1 vrejtje tek Texti aty nmes tekstit sja kiisha bo kejt zii po pak ma tqelt
   
 10. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Te 2jat mir veq te e para ta kishe bo tekstin pak ma tmadh :p
   
 11. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ju falenderoj te gjitheve per komentet e mira dhe sugjerimet, do te mundohem qe hereve te tjera te jem perfekt ne pune.

  Flm per support. :)
   
 12. DazzLe

  DazzLe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  KATASTROF AMO PERMISOHESH.
   
 13. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Thnx LOL. ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...