1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Cila Kompani Pranon Reklamim ne Shqip dhe ia vlen te reklamosh?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga oxkos Webmaster, 13 Shtator 2018.

 1. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,

  Pasi qe google dhe Facebook nuk pranojn reklama ne gjuhen Shqipe a ke ndonje search engine/motor kerkues apo edhe network qe ia vlen te besh reklama per te arrit shikueshmeri dhe SUBSCIBERS ne gjuhen Shqipe.
  JU lutem mos me thoni per FB dhe YouTube se i kam testuar mir kto por me nevojiten site tjera qe jan me vler por qe do kesh shikueshmeri apo vizitor real e jo ''fake'' apo mashtrues/bota etj...?
  Ose edhe metod e arsyeshme per te marr vizitor dhe subscribers.

  Faleminderit.
   
 2. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Reddit!
   
 3. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Redit, te ofron reklamues Shqiptar dhe ne Gjuhen shqipe thua !?
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Gjirafa ad network,
  P.S Nuk kam eksperienca te meparshme.
   
 5. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  qudi jam regjistruar ne gjirafa por llogaria per tu pranuar duket qe vonon 1 vit deri te pranohet dhe asnje mesazh nuk kam marr nga ta deri me tani.
  Me cudit nje uebsajt si xhirafa mos te pershndes te pakten klient e tyre per regjistrim kur dihet qe do ket fitim nga reklamuesit.
  Shume te dobet dhe jo profesional!
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Gjirafa nuk ja vlen. Ajo reklamon produktet e saj dhe asnjëri nuk ka mundësi për te monitoruar klikimet.
   
  oxkos Webmaster pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...