1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cila kompani eshte me e mira per te fituar para!

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Mr.Gh0$T, 12 Qershor 2018.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  E hapim nje bised te lir edhe thoni se cila kompani eshte me e mira per te fituar para :

  Po vazhdoj un :

  AdMob
  AdColony
  AppLovin
  Chartboost
  Facebook
  InMobi
  MoPub
  myTarget
  Tapjoy
  UnityAds
  Vungle

   
 2. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pse jan te mira kto q ke permendur?
   
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  53
  Perveq Admob edhe Facebook keto tjerat tash po i shooh, nese ka pas pervoj dikushi me keto tjera kompanit tregoni pervojat ,,
   
 4. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  910
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  48
  AdSense ku eshte? Per mua esht me e mira qe edhe fitimet jan tmira edhe ma te sigurta, dhe mendoj qe e vetmja esht qe kaq gjat njerzit punojn me at, Fb 1-2 vjet edhe tash pi nal spo pagun ndersa google njerzit miren prej koh shum tgjat me te...
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sepse paguajn me mir.
   
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te gjitha paguajn mir sepse nese do kesh 10,000 vizitor ne dit ne app te shtohen x3 $ cdo klikim qe bejn vizitoret. Si puna e AdMob-it.
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  AdMob eshte Google AdSense ( Me falni qe nuk e kam treguar qe AdMob eshte Google AdSense ) . !
   
 8. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  820
  Pëlqimet:
  204
  Pikë nga trofetë:
  78
  sdi qysh i ke cek kto kompani veq hajt qashtu a i ke testu,?
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nrm qe i kam testu -_- kot nuk i kam hedh -_-
   
 10. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dhe si fitohet me ane te seciles prej tyre
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Se pari duhet te krijosh app ose loje edhe te vendosesh kodet e reklameve .
   

Shpërndaje faqen

Loading...