1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Chipsa poker dhe Domain HOST LEGAL

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Oscar, 24 Qershor 2013.

 1. Oscar

  Oscar Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shes Chipsa Poker dhe Domain host Legal

  Shes Chipas prej 20 Mil deri 150 Mil
  Kurse domain host legal www.muzika-live.com

  Qmimin i caktoni vet Pagesa VALA MOBILE
   

Shpërndaje faqen

Loading...