1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CHELSEA FC v MAN . UTD

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga alpin-99, 5 Prill 2011.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. buli.tet

  buli.tet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  tifozet ma injoranta jan te man.utd ;p sidomos shqiptaret prej nkallamoc nfotball po bahet kishe din naj sen selak...
   
 2. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  @buli.tet po hajt masi ti qytetar hajt tregona se qfar qytetari je ??
   
 3. buli.tet

  buli.tet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  atdhebuz sthash se jam qytetar,mos u sill frajer,po leje mos mbo chat ketu se na bllokojn se so vendi me ja nis muhabetit sedi pse nuk e mbyllin ket tem....
   
 4. Dr.V!k

  Dr.V!k Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Designet E Mira Po Rooney Po Sillet Keq Me Chelshit Pissi Ja Dha Goll :S Edhe Pse Sjom Tifoz I Man.Utd Jam I Juventus FC :D
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...