1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CHELSEA FC v MAN . UTD

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga alpin-99, 5 Prill 2011.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Osht Petr Cech aty as topi me ardh smunet me hii

  Edhe ti thuj Fergit mos te qon kry fort se i dalin gjigantat ja ulin
   
 2. buli.tet

  buli.tet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  CHELSEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 2-0 tdobt jeni ju aju kujtohet aj rasti para 2-3 javesh...........THE BLUES
   
 3. buli.tet

  buli.tet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. buli.tet

  buli.tet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  se kam bere une haha :p po e vendosa se esht shum i mir ma i mir se ato dy tjerit...
   
 5. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Heheh Normal kjo osht ma prefsioanle
  A po fitojme sonte a jo
   
 6. buli.tet

  buli.tet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  rri bre rahat mos ta nin chelsea vs shalke ne gjyms finale...
   
 7. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dihet Kjo
  Buli.tet a ki facebook
   
 8. buli.tet

  buli.tet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po kam?
   
 9. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qoma proflin
   
 10. buli.tet

  buli.tet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  haha profilin? qka pot duhet profili se ta jap msn niher ne pm dhe mandej a bon?
   
 11. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
 12. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  eaehuaeauheuhaeae e paski ba chat o kulleraa  GGMU♥♥

  Gjysem finale MAn.u -shalke pun e let per manchenn !!!!
  tung e keni
   
 13. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ahhahaha mos e harro edhe ni loje

  Ey se harrova sa e blet rreferin a kushtoj shtrejt
   
 14. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po blen abramoviqi walla se na spo blejm , n`lig t`kampionve s`blehen referatt kush sdi a e din ti


  edhe plus ekstra ndeshja tjeter eshte ne old traford e gjasat e juaja jon 0.1 % me fituu


  kalofsh mir mos u merzit
   
 15. arditi11

  arditi11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  454
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  ahahah jo te them te drejten kam qen per Bayernin po per fat te keq humbi ndersa ne ket loj kam qen me manchesterin :D
   
 16. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38

  Jo spo merzitna hiqq
  Alberto Undiano Mallenco lidhje me futbooll ska ky rrefer

  Do tju mposhtim ne Old Traford

  Po te ish kon Howard Web ndryshe ish kon ktu
   
 17. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  @Doni po po howard web me jau dhan juve lojen ju weq qishtu keni qeef ncncnncncncnccc

  Chelsea
  No Fair Play
  No Respect
  FUCK!!
   
 18. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e thash ne ate kuptim Howard Web osht rreferi ma i mir ne bote

  EDHE MAN.UTD MBREME LUJTI ME 12 LOJTAR NE FUSHE
  SE EDHE RREFERI KE ATY Alberto Undiano Mallenco

  Fuck You Alberto Undiano Mallenco
   
 19. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  @Doni uheauheauheuaeuauhaeue po weq u munojshin me nxjerr penall pa kan hiq more po ikk

  edhe 1 here nuk jepet penallti pa kan joo


  2 here s`qel pranveraa !

  edhe plus extra ma heret t`thash qi referat s`blehen n`lig t`kampionVe
   
 20. alpin-99

  alpin-99 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  popopopoo gjeth chelsi se spo munet me fitu po ja lojn fajin referave
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...