1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Check nga Google adsese

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 6 Gusht 2020.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje miq,

  Sot kom pranu check nga google por desha te pyes se ne cilen bank ne kosove mundem me e thy,

  faleminderit
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Raiffeisen , 30+ dit duhesh me prit edhe 30euro ti ndalin.
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  a mundem edhe pa qene klient i tyre ?
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Logjikisht , aj check duhet me u deponu ne llogari bankare kshtu qe ne ate moment qe shkon hape edhe nje llogari ste kushton asgje pas 2 javesh e merr edhe kartelen.
   
  @science dhe RexhepS pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...