1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Chat te Brendshem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga eby, 24 Korrik 2020.

Tags:
 1. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje. Uroj te jeni mire.
  Kerkoj nje chat te brendshem per kompanin, qe te fuksionoj vetem me nje IP. Pra te fuksioj vetem ate kohe kur serveri te jet ndezur.
  Nqs eshte dikush i interesuar ta ndertoj kundrejt pageses te me shkruaj ne PV per me shume detaje
  Faleminderit!
   
 2. dotnet

  dotnet Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...