1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Chat Shqip Per Njohje Online!

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Bisha, 24 Shtator 2019.

 1. Bisha

  Bisha Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  U ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
  Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
  Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.
  Dua tju prezantoj menyren me te thjesht per te hyr ne chat www.apoloniaweb.tk mobile/pc.
  Ju u uroj te gjitheve bisedime miqesore ne shoqerin shqiptare me meshkuj dhe femra nga e gjithe bota.
  <<<<<<<<<<<<------------------------>>>>>>>>>>>
  (Se Shpejti Do Krijohet Forum Rreth Islamit)
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  388
  Pikë nga trofetë:
  138
  Te pergezoj per iniciativen mirpo tregohu pak ma serioz dhe blej nje domain permium dhe perkujdesu per dizajnin e webit dhe ka mundsi mundesh me pas sukses
   
 3. Bisha

  Bisha Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  @RexhepS Faleminderit! Patjeter qe do kujdesem per dizajnin me rendesi eshte qe te kete sukses website ;).
   

Shpërndaje faqen

Loading...