1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Channel youtube (Monetize enable)

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Xhunejd, 17 Nëntor 2018.

 1. Xhunejd

  Xhunejd Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kush deshiron bashkpunim per youtube video?
  Siguroj nje shum (parash) tkonsiderushme per nje muaj..

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  qfar lloji videosh
   
 3. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Jam i interesuar a mundesh ne PM me m'tregu ma gjersisht ?
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  655
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...