1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Cfare te bej me Instagramin?

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga miraxh, 30 Tetor 2019.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  679
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!

  Kam nje Instagram 3K followers qe ndiqet 95% nga femrat shqiptare

  Kategoria e faqes ne Instagram: "Quotes Shqip te krijuara nga Une"

  Doja te dija se a ka ndonje menyre me bo lek?
   
 2. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me fal qe po dal jasht temes, mos ndoshta e shet?
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  679
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk e shes sepse une jam vete Autori. :)
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,400
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  ki mundsi te ndryshme me fitu po hala koka e vogel faqja vetem nese ke like shume ate her shiko keto kompani qe shesin make up produkte e ksi lloj sendesh dhe ju bon reklam masi qenka faqe e ndjekur nga femrat
   
  Emirjan, bofy dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  679
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  Falemimderit për këtë sugjerim ☺
   
 6. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  lol kurr sum kish shku n men
   
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,400
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  Zakonisht qikjo osht metoda qe poe perdorin shume koheve te fundit edhe shqiptaret dhe ja vlen per mendim timin
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...