1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfare programi apo te ngjashem?

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga sony24, 30 Prill 2020.

 1. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje !
  Me duhet te bej nje si tip video slideshow me foto ,si kjo intro e kesaj video ne youtube (ku shfaqen nxenesit me rradhe ):
  Me cilin program realizohet ? Nuk kam shume njohuri me prog videoeditor, nqs ka ndonje te thjeshte ku futen fotot dhe programi ben pjesen tjeter. Flm!
   
 2. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  ndonje program qe ka movie template te gatshem?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,312
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e di se cfare windows ke por win 7 ne mos gaboj ka patur nje video maker. E cila ka qene falas.
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Eshte nje super fare qe editon videot, quhet Filmora dhe eshte me lek, po shif se me duket se ke dhe version trailer free
  Filmora 9
   
 5. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  kam win10. po e di , e kam perdorur. eshte bazik dhe nuk besoj arrin te beje kete qe dua ne rastin tim
   
 6. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  ne pamje te pare eshte super ,po e kam instaluar por me ben crash programi.
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  shif mos ke ndonje problem, dhe cfare errori te del kur ben crasH?
   
 8. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
 9. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  ok shiko njehere kete editues videos, e ke free per 30 dit
  VideoStudio Pro
   

Shpërndaje faqen

Loading...