1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

cfare mendoni Per kte....

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Alkeo, 14 Nëntor 2017.

 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje te gjitheve sa e vleresoni kte
  CPU:Core 2 Quad q8400
  GPU:gt 1030
  Ram:8gb ddr3
  monitor NEC 1680x1050 60hz

  si thoni sa shkon ky pc(vetem karta grafike eeshte e re ndersa te tjerat jane te perdorura
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,002
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  118
  150-60 me qito performaca pa hdd dhe pa kartel grafike se spo di far cmimi ki marr per te re.
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  harrova ka hdd 250gb ndersa gpu e km shkrujt ka gt 1030 2gb
   

Shpërndaje faqen

Loading...