1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfare mendimi keni per rastin e 11-vjecares?

Tema tek 'Depo' e hapur nga beyourself, 30 Gusht 2022.

 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po mendoja ta krijoja kete teme per te shikuar dhe opinionin tuaj.
   
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk mendoj qe jane tema per kete forum teknologjik ,te mos shendrrohet ne social.
   
  beyourself, miraxh dhe Slumerican pëlqejnë postimin.
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pajtohem plotsisht.
   
  beyourself, Bushido King dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  pajtohem dhe une edhe une
   
  beyourself, Slumerican dhe Bushido King pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...