1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Cfare mendimi keni per POD - Print On Demand

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga beyourself, 5 Qershor 2023.

 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,

  Po mendoj te nise nje biznes online qe ka te beje me POD - Print On Demand. dropshipping.
  Me ane te pod un mund te dizajnoj produktet e tyre dhe ti shes me cmimin time me ane te nje ecommerce si shopify ose etsy.
  Mos ndonje person ka eksperienc ne kete fushe te me sugjeroj dicka perpara se ta nise.
   
  Astritii pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po nuk rrezikove nuk fiton. Nëse mendon ose gjen klient fillojë mos e zgjat, koha fluturon.
   
  perrex dhe beyourself pëlqejnë postimin.
 3. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Never give up...
  Ka ndonje menyre per te bere promote ads te pinterest?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me sa di ka, por asnjëherë nuk më ka interesuar ta provoj. Gjithsesi nëse mendon për trege shqipfolës shiko Facebook, Instagram dhe TikTok
   
 5. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tregun e jashtem USA dhe EU. Por me shume usa
   
 6. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Poshnjari dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 7. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  670
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  73
 8. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Bej shaka se dje e kam nisur. Po me skrill e kam lidhur, do ta lidh dhe me PayPal.
  Njerzit mund te blejn me paysera, creditcard dhe opsione te tjera.
   
 9. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  670
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dropshipping apo bro ?
   
 10. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po vlla, print on demand.
   
 11. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Te pergezoj per inciativen, nese jeni kreativ me dizajnin dhe njohuri te mira ne marketingun digjital besoj se do kesh shume suksese.
   
 12. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,158
  Pëlqimet:
  511
  Pikë nga trofetë:
  193
  nuk hapet
   
 13. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sa kohe ka zgjatur journey yt me I gjate dhe sa sukses ke patur me te
   
 14. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Rreth 1 dite :p te nesermen dicka te re bahahahah
   
 15. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  73
  po suksesi ma I madh
   
 16. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos e pyt
   

Shpërndaje faqen

Loading...